0Shares

Real Madridi do të vazhdojë ta kërkojë yllin e Manchester United, David de Gea.

Daily Mail raporton se Real Madridi dëshiron ta bëjë transferin e parë ktë verë portierin spanjoll.

Lajmet e fundit rreth Real Madridit Lajmet e fundit rreth Real Madridit

Presidenti Florentino Perez është tejet i interesuar dhe po punon që sa më shpejt marrëveshja për portierin të mbyllet.

Kontrata e De Geas është në vlerë prej 6.5 milionë eurosh në sezon.

Prioriteti është që transferimi të jetë sa më lehtë i realizueshëm pasi po ky transfer dështoi në fund të verës së kaluar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)