LAJMI I FUNDIT:

Me flamujt e Shqipërisë e të Kosovës dhe këngën e Shkurte Fejzës – hyrje spektakolare e Milot Rashicës në stadium

Me flamujt e Shqipërisë e të Kosovës dhe këngën e Shkurte Fejzës – hyrje spektakolare e Milot Rashicës në stadium

Milot Rashica kishte një hyrje spektakolare në festën e Galatsarayt për titull.

Reklama

Reprezentuesi i Kosovës u fut në stadium në një mnëyrë që asnjë lojtar deri më tani se ka bërë.

Rashica u fut në stadium me këngën e Shkurte Fejzës dhe këngën që është kënduar brez pas brezi “Oj Kosovë oj nana ime”.

Rashica flet pasi fitoi titullin e kampionit në Turqi: Jemi kampion me shumë meritë
Lexo po ashtu Rashica flet pasi fitoi titullin e kampionit në Turqi: Jemi kampion me shumë meritë

Ai kishte me vete edhe dy djemët e tij, ndërsa iu bashkua bashkëlojtarëve për festën.

Galatasaray mori në duar trofeun në ndeshjen përballë Fenerbahces, ndërsa Rashica ia doli që në 26 paraqitje të shënonte 4 gola. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Përfaqësueset
“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

Ligat tjera
Shënoi në sekondën e fundit të ndeshjes, portieri i Lazios me deklaratë interesante: Gjëja më e vështirë ishin shuplakat e shokëve

Shënoi në sekondën e fundit të ndeshjes, portieri i Lazios me deklaratë interesante: Gjëja më e vështirë ishin shuplakat e shokëve

Serie A
Ancelotti zbulon emrin e ekipit favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Ancelotti zbulon emrin e ekipit favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

La Liga
Kalo në kategori