0Shares

Fjolla Morina ishte e ftuar në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke.

Këngëtarja tregoi informacione të shumta për jetën private dhe atë profesionale, shkruan rtv21.tv.

E pyetur nga Big Mama se pse në këngët e saj përdor fjalë “banale”, Fjolla ka thënë se nuk janë shumë banale dhe se ka shumë këngë të tjera që janë më banale se të saj.

Me format trupore që ka arritur Big Mama, tashmë Fjolla Morina ia vesh fustanin asaj (Foto) Me format trupore që ka arritur Big Mama, tashmë Fjolla Morina ia vesh fustanin asaj (Foto)

Ndërsa lidhur me videoklipet e saj provokative ajo tha se “patjetër që duhet me qenë provokative krejt yjet e botës i kanë këngët provokative”, teksa përmedni edhe disa emra të njohur.

Për më shumë dëgjojeni intervistën e Fjollës në videon e mëposhtme.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)