LAJMI I FUNDIT:

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë
Fjolla Morina (Foto: Fjolla Morina/Instagram)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është tejet aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale.

Reklama

Ajo është duke ndarë vazhdimisht me ndjekësit fotografi dhe video nga shtëpia e saj, duke treguar trofetë, arkivat dhe fotografitë nga e kaluara.

Mes të tjerash, këngëtarja e hitit “Fb” publikoi edhe një video në InstaStory, ku foli për origjinën e saj të largët, e cila është nga Shqipëria.

Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi
Lexo po ashtu Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi

“Përshëndetje miq, desha t’ju tregoj diçka që s’e kam ndarë asnjëherë me juve. Si e vogël kam qenë shumë e interesuar për prejardhjen time edhe një mixh të babait (ai nuk jeton më) e kam pyetur si e vogël se nga rrjedhim ne si familje. Ne rrjedhim nga Shqipëria, familja Morina, kemi qenë andej nga Tropoja, kah familja Haklaj dikund, Gjakovë andej, edhe desha t’ju tregoj që edhe familjen nga mami i kam nga Gjakova”, ka thënë Fjolla në video.

Këngëtarja përndryshe prej muajsh ka shprehur një sjellje të saj shqetësuese në rrjetet sociale.

Mirëpo në intervistën e dhënë para pak jave në ‘Prive’, ajo tha se të gjitha shqetësimet lidhur me jetën e saj private i kishte shprehur në afekt në rrjetet sociae dhe se tani gjendja e saj është përmirësuar. /Telegrafi/

Fjolla Morina (Foto: Fjolla Morina/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Kalo në kategori