LAJMI I FUNDIT:

Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi

Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi
Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka qenë në fokus të mediave gjatë këtyre ditëve për postimet e saj në rrjetet sociale.

E të enjten, ajo vendosi që të hapë arkivat e shtëpisë së saj, për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.


Ajo publikoi imazhe të çmimeve muzikore që ka marrë ndër viteve, takimet me figura të rëndësishme politike si dhe fotografi nga kujtimet shkollore.

Pas shumë lidhjeve të dështuara, Fjolla Morina konfirmon se ka gjetur të dashur të ri: Më në fund kam rënë në të
Lexo po ashtu Pas shumë lidhjeve të dështuara, Fjolla Morina konfirmon se ka gjetur të dashur të ri: Më në fund kam rënë në të

Fillimisht, Morina ndau me ndjekësit e saj një fotografi të realizuar me ish-kryeministrin e Kosovës, tani liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ajo u shpreh krenare që në të kaluarën ka pasur mundësinë që të këndojë në shumë prej fushatave të tij elektorale.

E njëjta gjithashtu bëri të ditur për fansat se mban në shtëpi një kopje të Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës, të cilën e ka marrë dhuratë dikur.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Ajo gjithashtu publikoi imazhe të dy formularëve të paplotësuar për anëtarësim në Lëvizjen Vetëvendosje (parti e cila tashmë është në pushtet), që mesa duket i janë dhënë në fillimet e tyre.

Pos të tjerash, interpretuesja e hitit “Fb” publikoi gjithashtu dy prej çmimeve që ka marrë në ‘Zhurma Show Music Awards’ dhe një në festivalin ‘Çelësi Muzikor’.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

E në sagën e madhe të postimeve, Fjolla nuk e kurseu as librezën e shkollës fillore, theksin e së cilës e vendosi te lënda e muzikës, ku ishte vlerësuar me notë maksimale (5). /Telegrafi/

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori