LAJMI I FUNDIT:

Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Big Brother VIP Albania është drejtë fundit dhe nata finale është sonte (e shtunë) kur edhe do të shpallet fituesi i çmimit të madh.

Reklama

Por, para kësaj katër finalistët Luiz Ejlli, Efi Dhedhes, Deamishel Hoxha dhe Krist Aliaj mbrëmë festuan natën e fundit në BBVA.

Ata festuan për disa orë duke kënduar dhe vallëzuar së bashku nën ritmet e muzikë teksa nuk mungonte këndimi live i Luizit herë pas here duke nxitur edhe banorët e tjerë të bënin të njëjtën gjë.

Ndërkohë, rrugëtimi i Luizit, Deamishelit dhe Kristi po përfundon pas 134 ditësh brenda shtëpisë teksa Efi ishte në mesin e banorëve që u rikthye në BBVA pas disa javësh nga eliminimi i parë.

Nata finale pritet të ketë shumë befasi për të katër finalistët, por një e madhe e pret Luizin, i cili sonte gjithashtu do të kurorëzojnë dhe zyrtarisht dashurinë me Kiarën.

Puthje dhe ledhatime, Kristi nuk përmbahet me valltaren gjatë festës së beqarisë së Luizit
Lexo po ashtu Puthje dhe ledhatime, Kristi nuk përmbahet me valltaren gjatë festës së beqarisë së Luizit

Çifti më i përfolur i momentit që u lidhën brenda BBVA pritet të martohen gjatë spektaklit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Kalo në kategori