LAJMI I FUNDIT:

Fifi tregon hapur mbështetjen për Donaldin dhe Monikën si finalistë të Big Brother VIP: Deri më 18 shkurt nuk dua të iu shoh jashtë asnjërin

Fifi tregon hapur mbështetjen për Donaldin dhe Monikën si finalistë të Big Brother VIP: Deri më 18 shkurt nuk dua të iu shoh jashtë asnjërin

Sonte (e premte) pritet përzgjedhja e dy finalistëve të fundit të Big Brother VIP.

Në nominim janë katër banorë; Donald Veshaj, Monika Lubonja, Arjola Demiri dhe Einxhel Shkira.


Pak para fillimit të spektaklit, këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi, e cila ishte pjesë e BB VIP muaj më parë, ka treguar edhe një herë mbështetjen e saj për dy banorët e preferuar, për të cilët edhe bëri një dedikimi në InstaStory.

Foto: Fifi/InstaStory

Fifi që nga dalja nga shtëpia e famshme ka treguar se i përkrah dy aktorët, Monikën dhe Donaldin, madje me këtë të fundit edhe ka bërë një tatuazh të njëjtë i cili tregon miqësinë e tyre të fortë që e krijuan brenda shtëpisë.

Në postim, Fifi ka thënë se dëshiron që ata të dy t’i shoh në finale, duke shpjeguar tutje arsyet se pse ata janë të preferuarit e saj.

“Ju dua dhe deri me datën 18 nuk dua të iu shoh jashtë asnjërin”, ka shkruar Fifi fillimisht.

Foto: Fifi/InstaStory

“Kam qajtur, kam qesh me juve.. kam bo llafe me juve.. jemi sha edhe në fund jena përqafu e jena dashtë e duhemi. Na kanë sha të gjithë, por të gjithë e dinë poashtu sa të drejtë jemi.. sa të sinqertë jemi..ahh, e vërtetë, jo të gjithë na pranojnë sepse ua kujtojmë veten, fasadën dhe dobësitë që i fshehin përditë për mos me ua pa tjerët”, ka thënë tutje këngëtarja e njohur në postimin e saj.

Fifi, ndërkohë javë më parë hyri në shtëpinë e famshme për një befasi për Monikë, për t’u takuar më vonë edhe me banorët e tjerë, ndërsa u komentua shumë përkrahja e saj e madhe ndaj Donaldit.

Ndërsa, në finalen e madhe që mbahet më 18 shkurt do të jenë gjithsej katër finalistë, dy prej tyre tashmë janë përzgjedhur, balerini Ilir Shaqiri dhe modelja Beniada Nishani. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Kalo në kategori