Kantautorja Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë një prej banoreve më të zëshme të shtëpisë së Big Brother VIP.

Ajo hoqi dorë nga kjo aventurë muaj më parë, duke thënë se “kishte nevojë të punonte me veten”, dhe kështu e la garën në gjysmë.

Mirëpo ajo u ritkhye mbrëmjen e së martës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, për t’i bërë befasi një prej mikeve të saj më të mira që krijoi brenda BBV, aktores Monika Lubonja.

Kjo e fundit ishte në dhomën e rrëfimit kur u transmetua një klip emocionues me momentet më të mira që dy banoret kishin kaluar brenda shtëpisë.

Beatrix Ramosaj thyen heshtjen për herë të parë pas daljes nga BBV: Tani e shoh si është parë lidhja me Donaldin nga jashtë Beatrix Ramosaj thyen heshtjen për herë të parë pas daljes nga BBV: Tani e shoh si është parë lidhja me Donaldin nga jashtë

Më pas ajo u njoftua se Fifi po e priste në oborr ku shkoi me vrap për ta takuar dhe përqafuar.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Fifi e emocionuar interpretoi këngën “Diell”, e cila është një krijim i saj gjatë kohës kur ishte brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Me ta takuar pas kaq shumë javësh, Monika nuk i mbajti emocionet e dhe lotët e lumturisë, kur u takua me atë që e quante si një nga miket e saj më të mira të kësaj aventure. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.