LAJMI I FUNDIT:

Fifi rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP, befason Monikën dhe takon banorët e tjerë

Fifi rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP, befason Monikën dhe takon banorët e tjerë

Kantautorja Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë një prej banoreve më të zëshme të shtëpisë së Big Brother VIP.

Ajo hoqi dorë nga kjo aventurë muaj më parë, duke thënë se “kishte nevojë të punonte me veten”, dhe kështu e la garën në gjysmë.

Mirëpo ajo u ritkhye mbrëmjen e së martës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, për t’i bërë befasi një prej mikeve të saj më të mira që krijoi brenda BBV, aktores Monika Lubonja.

Kjo e fundit ishte në dhomën e rrëfimit kur u transmetua një klip emocionues me momentet më të mira që dy banoret kishin kaluar brenda shtëpisë.

Beatrix Ramosaj thyen heshtjen për herë të parë pas daljes nga BBV: Tani e shoh si është parë lidhja me Donaldin nga jashtë
Lexo po ashtu Beatrix Ramosaj thyen heshtjen për herë të parë pas daljes nga BBV: Tani e shoh si është parë lidhja me Donaldin nga jashtë

Më pas ajo u njoftua se Fifi po e priste në oborr ku shkoi me vrap për ta takuar dhe përqafuar.

Fifi e emocionuar interpretoi këngën “Diell”, e cila është një krijim i saj gjatë kohës kur ishte brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Me ta takuar pas kaq shumë javësh, Monika nuk i mbajti emocionet e dhe lotët e lumturisë, kur u takua me atë që e quante si një nga miket e saj më të mira të kësaj aventure. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori