Ajo që ka provuar pothuajse të gjitha zhanret muzikore dhe nuk ka dështuar asnjëherë është padyshim Filloreta Raçi.

Këngëtarja e njohur qysh në fillet e saj ka dëshmuar se ka talent për të qenë një nga figurat më me frekuencë në estradën shqiptare.

Përpos prurjeve të reja muzikore, Fifi është aktive edhe në rrjete sociale, duke ndarë momente interesante nga përditshmëria.

View this post on Instagram

Little fifi ❤️🧿

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on Jun 28, 2020 at 7:03am PDT

Kohët e fundit ajo ka shfaqur një nostalgji për kohët e vjetra, ndërsa përmes rrjetit social Instagram ka publikuar një fotografi nga fëmijëria.

Fifi dhe Young Zerka së shpejti publikojnë këngën “Pa Gajle” Fifi dhe Young Zerka së shpejti publikojnë këngën “Pa Gajle”

“Fifi e vogël”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotografisë së realizuar vite më parë.

View this post on Instagram

Sorry , i’m not for everybody! @youngzerka

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on Jun 23, 2020 at 8:13am PDT

Ndër tjerash, “A po vjen me mu” mbetet hiti i saj i fundit, ndërsa po përgatitet të sjellë bashkëpunimin me Young Zerkën. /Telegrafi/