Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, ka dëshmuar se ka një vend të veçantë në industrinë muzikore.

Krejt kjo, për shkak të veçantisë që ka, e po ashtu edhe për prodhimin e teksteve për veten dhe figura të njohura të estradës shqiptare.

Ajo së fundmi ka paralajmëruar edhe bashkëpunimin e radhës, e që kësaj here vjen me këngëtarin Young Zerka.

View this post on Instagram

“ Pa Gajle “ @youngzerka 🤫

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on Jun 26, 2020 at 8:00am PDT

Ditë më parë ata kishin publikuar imazhe nga xhirimet e klipit, teksa kishin etikuar njëri-tjetrin në përshkrimin e fotografisë.

Tashmë, janë zbuluar edhe detaje të reja përmes rrjetit social Instagram, duke njoftuar se kënga e tyre mban titullin “Pa Gajle”.

Reklama

View this post on Instagram

@youngzerka !

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on Jun 21, 2020 at 10:22am PDT

Fansat e dyshes në mënyrë të menjëhershme kanë filluar komente pozitive, duke pritur që sa më shpejtë të lansohet dueti. /Telegrafi/

Reklama