LAJMI I FUNDIT:

Fifi dhe Bes Kallaku publikojnë këngën e re “Unaza e Dashnisë”

Fifi dhe Bes Kallaku publikojnë këngën e re “Unaza e Dashnisë”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarët shqiptarë, Fifi dhe Bes Kallaku, kanë prezantuar sot (e shtunë) projektin e ri muzikor.

Reklama

“Unaza e Dashnisë” mban titullin kënga, të cilën e kanë sjell të kompletuar me videoklip.

Protagonistë në këtë projekt janë edhe çifti i njohur i rrjeteve sociale: Rinori dhe Njomza.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për muzikën u kujdes Indrit Dode.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Producimi, miksimi dhe masterizimi u realizua nga Apollo.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Fifit.

Ky projekt i saj vjen pak javë pas lindjes së fëmijës së parë, djalit Theo Mal. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Kalo në kategori