Feronikeli është duke e vazhduar fazën përgatitore në Ohër, ku po punon dy herë në ditë.

Klubi nga Drenasi do të luajë në eliminatoret për në Ligën e Kampionëve.

Deri më tani ata kanë bërë një përforcime dhe kanë marr dy huazime nga Ballkani.

Jetmir Topalli

Jetmir Topalli dhe Arbër Potoku janë bashkuar me klubin si huazim nga Ballkani.

Përforcimi i fundit është mesfushori Argjend Malaj që së fundmi ishte pjesë e Kamzës.

Argjend Malaj

Kampionët e Kosovës e kthyen Malajn nga kampionati shqiptar ku ishte aktivizuar me skuadrat si Skënderbeu, Tirana e Kamza.

Topalli dhe Malaj janë bashkuar me klubi në Ohër, ku po kryhet faza përgatitore. /Telegrafi/