LAJMI I FUNDIT:

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Të gjithë fansat thonë të njëjtën gjë, pasi kanë parë intervistën e fundit të Ariana Grandes.

E famshmja ishte shfaqur në podcast-in “Podcrushed” me prezantuesit Nava Kavelin dhe Sophie Ansari, dhe diskutoi shumë aspekte të jetës dhe karrierës së saj në paraqitjen me dy pjesë.

Por vëmendja e fansave u tërhoq nga një aspekt krejtësisht tjetër i intervistës, dhe një moment në veçanti.


Ariana Grande/Screenshot

Ky ishte një shembull gjatë podcastit ku zëri i Grande ndryshoi befas, në dukje në mes të fjalisë.

Në fillim, Grande kishte folur me një zë më të ulët, por kjo shpejt ndryshoi. Ylli e ndërroi zërin e saj në një regjistër shumë më të lartë, të cilin fansat e njohin gjithashtu dhe shumë njerëz komentuan në rrjetet sociale për momentin e çuditshëm.

Ariana Grande/Screenshot

Një person pyeti: “Fjalë për fjalë pse e bën ajo këtë”, ndërsa një tjetër vëzhgoi se sa i dukshëm ishte ndryshimi, duke postuar: “E dija që ajo e bëri këtë, por ta dëgjoja atë, e bëri më të bezdisshme”.

Një i tretë bëri shaka: “Ky jam unë që flas me kolegët e mi dhe më pas kaloj te klientët”.

Por të tjerë vunë re se ylli mund të ketë qenë duke përdorur qëllimisht zërin më të lartë për një arsye specifike.

Një tjetër postoi: “A nuk është ajo e gjitha për shëndetin e kordave të saj vokale? Ajo gjithmonë flet për këtë”. /Telegrafi/

@aricons

Shes such a cutie fr #fyp #arianagrande #arianator #aricons #xzybca

♬ original sound – aricons

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Kalo në kategori