Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare që ka sjell hite ndër vite. Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila kohët e fundit ka pasur disa paraqitje koncertale në Athinë.

Por, biondja është e njohur edhe për linjat trupore seksi, teksa së fundmi ka marrë vëmendjen me vënien në plan të parë të gjoksit.

View this post on Instagram

Athens is 🔥 thanks for having us!!!!!💓

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jun 29, 2019 at 12:24pm PDT

Bukuroshja shqiptare ka publikuar disa imazhe në llogarinë personale në Instagram, teksa shihet me forma të bujshme.

Po qe se i shohim videot dhe fotografitë në të kaluarën, sipas fansave, këngëtarja kishte gjoks më të vogël në krahasim me tash dhe ata po dyshojnë se ajo ka bërë ndërhyrje estetike.

Ndryshe, Era është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe do të mbajë disa koncerte. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Me kon un, pak o problem

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jun 30, 2019 at 4:06am PDT

View this post on Instagram

#LiveItUp bby 🦅

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jun 29, 2018 at 7:35am PDT

View this post on Instagram

F the old

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Oct 12, 2017 at 7:09am PDT

View this post on Instagram

Loyaltyloyaltyloyalty

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on May 2, 2017 at 8:06am PDT