Këngëtarja Era Istrefi bashkë me motrën e saj, Nora Istrefin, së fundmi kanë dhuruar një performancë të mrekullueshme në Greqi. 

Ato kanë kënduar për herë të parë së bashku, teksa kanë ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga atje.

Era dhe Nora me dukje atraktive në koncertin në Athinë Era dhe Nora me dukje atraktive në koncertin në Athinë

Përveç kësaj, bukuroshja 24-vjeçare, ka tërhequr vëmendje edhe me disa imazhe të reja, ku në plan të parë ka vënë gjoksin e saj.

View this post on Instagram

Me kon un, pak o problem

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jun 30, 2019 at 4:06am PDT

“Me qenë unë, është pak problem”, janë fjalët e Erës pranë këtyre imazheve.

Në mesin e shumë artistëve të tjerë, edhe Istrefi pritet të performojë në Tiranë, në festivalin e organizuar nga ‘Coca Cola’.

Biondja para pak ditëve po ashtu solli këngën e re “Sayonara Detka”, në bashkëpunim me reperin rus, Eldzhey. /Telegrafi/