Këngëtarja e njohur shqiptare, Eneda Tarifa ka gjetur një moment relaksi për jetën e saj duke sfiduar temperaturat e larta.

Ajo ka shkuar në Leprush të Shkodrës ku ka rënë dëbora e parë për këtë vit. Ndryshe nga fotografitë që jemi mësuar të shohim, këtë vit ka nisur trendi ku vajzat dalin të zhveshura në mes të të ftohtit.

Bore e dashur….

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on Jan 30, 2018 at 6:24am PST

Eneda qëndron me mëngë të shkurtra dhe shkruan në një postim në Instagram “Rreze dielli”, pasi i qëndron përballë.

Nga fotografitë e mëparshme, këngëtarja tregon se ka zgjedhur shoqërinë e mikeshave për të kaluar disa ditë të qeta në dëborë.

Rreze di’lli…. ☀️❄️ @bujtina_lepushe

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on Jan 31, 2018 at 5:11am PST