Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca arrin që të tërheqë vëmendje në mënyra të ndryshme.

Ajo vazhdimisht është e komentuar për postimet në rrjetet sociale të cilat janë provokuese dhe nxitin imagjinatën e fansave.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, kur përmes llogarisë së saj në Instagram ku numëron më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Autorja e hitit “Dua” ka publikuar një imazhe ku shihet e veshur me bikini të zeza njëpjesësh teksa vë në fokus linjat e trupit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Enca e cila pak kohë më parë bërë flokët me ngjyrë ka pozuar para një pasqyrës në një vend malor pranë një pishine.

Reklama

“Çfarë ngjyre ishte qielli?”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e fotos.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Këngëtarja e cila ka kohë që nuk ka sjellur një projekt muzikore së fundmi është përfolur edhe për një lidhje të re dashurie me një person me ngjyrë.

Reklama

Këto thashetheme nisën përmes një videoje qe u bë virale në TikTok ku ajo shihet e afërt me një mashkull misterioz. /Telegrafi/