Siç duket Enca Haxhia është inspiruar nga Majlinda Kelmendi, e cila mbrëmë fitoi Medaljen e Artë në Lojërat Olimpike.

Këngëtarja shqiptare ka postuar një video me një medalje në qafe dhe e quan vetën kampione.

Enca është duke kaluar pushimet në bregdet me shoqëri dhe krahas medaljeve bie në sy edhe gjoksi i saj i hapur. /Telegrafi

encaoops_1470583265710