0Shares

Këngëtarja Enca Haxhia di gjithnjë se si të tërheq vëmendjen e fansave të saj.

Paraqitjet e saj janë gjithnjë provokuese, dhe me imazhe të tilla, këngëtarja e fillon edhe mëngjesin.

Paraqitja e Rihannës lë gjurmë edhe te këngëtaret e estradës (Foto) Paraqitja e Rihannës lë gjurmë edhe te këngëtaret e estradës (Foto)

Në një fotografi të publikuar së fundnmi në InstaStory, Enca shfaqet prapa pasqyrës, teksa fokuson të pasmet e saj seksi.

Enca e fillon mëngjesin me një fotografi “të nxehtë”, duke fokusuar të pasmet e saj. Foto nga InstaStory

“Mirëmëngjesi”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke nisur kështu më ngrohtë se kurrë mëngjesin e saj.

Ajo ka qenë shumë e angazhuar me koncerte këtë verë, ndërsa “Ciao” është kënga që Enca solli për fansat e saj këtë sezonë, këngë e cila u prit mirë nga publiku. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)