Emma Roberts duket se po ecën ngadalë në lidhjen e saj të re me Cody John.

Reklama

Aktorja 31-vjeçare ka qenë më parë në një lidhje me Garret Hedlund, me të cilin ka djalin Rhodesin, por tani thuhet se është në lidhje me aktorin tjetër Cody.

Ajo madje thuhet se po përgatitet ta prezantojë atë me djalin e saj, edhe pse aktorja është shumë ‘e kujdesshëm’ para se ta takojë të birin me njerëz të rinj.

“Emma dhe Cody po i marrin gjërat ngadalë. Ata janë në lidhje prej dy muajsh, por Emma është e kujdesshme kur është në pyetje për të takuar djalin e saj me njerëz të rinj, por ajo e di se dita do të vijë së shpejti”, tha një burim për E!News.

Reklama
Reklama

Ky burim vazhdoi  duke thënë se ylli i “Scream Queens” e adhuron personalitetin e Codyt dhe dyshja kanë shijuar kalimin e kohës së bashku.

“Ai është me të vërtetë qesharak dhe ata kanë kaluar një kohë të mirë së bashku”, tha ky burim.

Në fillim të këtij viti, u pretendua se aktorja e “Unfabulous” pas ndarjes së saj me Garret po fokusohej te amësia.

“Ajo po largohet nga ndarja me Garrett dhe është në një vend të mirë. Ajo është e lehtësuar në disa mënyra, por edhe e trishtuar që erdhi deri te kjo, është e fokusuar të jetë një nënë e shkëlqyer dhe të bëjë një mënyrë jetese të shëndetshme”, tha një burim atë kohë.

Reklama

Vetëm dy muaj pas ndarjes së tyre, Garret shkroi një dedikim për aktoren dhe partneren e tij të mëparshme për Ditën e Nënës dhe e falënderoi atë që solli në jetë djalin e tyre.

Reklama

Ndërkohë, aktorja 31-vjeçare mbesa e aktores Julia Roberts është tani fytyra e markës së këpucëve “Crown Vintage” teksa mahniti në një koleksion imazhesh të reja për kompaninë.

Roberts po bashkëpunon me markën për dizajnimin dhe kurimin e asortimenteve të produkteve të ardhshme për sezonin pranverë, verë dhe vjeshtë 2023.

Fushata krijuese me Roberts u xhirua në gusht në Los Angeles. Ai përfshin një koleksion imazhesh dhe videosh të Roberts duke sjellë në jetë markën.

Të gjitha lajmet nga Emma Roberts Të gjitha lajmet nga Emma Roberts
Reklama

“Crown Vintage”, një markë e plotë e këpucëve familjare që përfshin çanta dhe aksesorë. /Telegrafi/