Modelja e famshme amerikane, Emily Ratajkowski, natën e kaluar ka nxitur thashetheme me një fotografi në Instagram, teksa u shfaq me bashkëshortin e saj, Sebastian Bear-McClard.

Supermodelja, 28 vjeçe, pranë këtij imazhi ka vënë një përshkrim interesant, me ç’rast ngjalli thashetheme te fansat e saj se është shtatzënë.

“Nëna dhe babai”, ka shkruar Emily krahas kësaj fotografie.

View this post on Instagram

Mom and Dad

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Aug 21, 2019 at 4:19pm PDT

Ndërkaq, fansat e pushtuan me komente të llojllojshme, duke dashur të zbulojnë të vërtetën rreth këtij lajmi.

Bukuroshja së fundmi lansoi koleksionin e ri të rrobave të banjos “Inamorata Woman” në faqen e internetit të kompanisë së saj.

Të gjitha lajmet nga Emily Ratajkowski Të gjitha lajmet nga Emily Ratajkowski

Gjithashtu, “Inamorata” fillimisht nisi si një koleksion i kostumeve të banjës, por që nga ajo kohë është zgjeruar për të përfshirë të brendshme femrash dhe veshje të tjera. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Dog days of summer @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Aug 18, 2019 at 6:41am PDT