Modelja e famshme Emily Ratajkowski dukej senzacionale në bikini, ndërsa reklamonte koleksionin e saj të ri të rrobave të banjos”Inamorata Woman” në faqen e internetit të kompanisë së saj.

Duke i publikuar imazhet në Instagram, për t’i njoftuar fansat me ofertat më të reja, Emily, 28 vjeçe, ndau me ndjekësit një fotografi në bikini, ndërsa shfaqej duke u rrezitur në diell.

Emily u ul me këmbë kryq ndërsa shikoi drejt aparatit fotografik me një shprehje të lehtë në fytyrën e saj, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Një nga kostumet e banjës që ajo modeloi ishte një numër i shtypur kafshësh që zhyten në imagjinatë pak nga figura e saj përrallore.

Çimet për bikini ndryshojnë, duke filluar nga 75 deri në 160 dollarë.

“Inamorata” fillimisht filloi si një koleksion i kostumeve të banjës, por që nga ajo kohë është zgjeruar për të përfshirë të brendshme femrash dhe veshje të tjera.

Emily e lansoi koleksionin në vitin 2017, dhe hyri në partneritetr me Kat Mendenhall një vit më vonë. /Telegrafi/