LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski merr vëmendje me fustanin e tejdukshëm dhe të brendshme teksa shihet në një shëtitje me qenin e saj

Emily Ratajkowski merr vëmendje me fustanin e tejdukshëm dhe të brendshme teksa shihet në një shëtitje me qenin e saj

Motoja e Emily Ratajkowksi është ‘jetoni çdo javë sikur të jetë Java e Modës’.

Reklama

Modelja dhe autorja e “My Body” shfaqi linjat teksa ecte me qenin e saj në Tribeca, e veshur me një fustan të thurura të tejdukshëm Coperni të vendosur sipër një palë të brendshme të zezë me dantella.

Ajo kombinoi stilin me atletet “Salomon Advanced” dhe një çantë gjigande të bardhë vintage “LeSportsac” dhe aksesorë më tej me një gjerdan me zinxhir të trashë ari dhe syze dielli gjithashtu të zeza.

Foto: SplashNews.com

Ratajkoëski, e cila mirëpriti djalin Sylvester me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard në vitin 2021, nuk është e panjohur për të tërhequr vëmendje me pamjet e saj të stilit të rrugës.

Themelusja e “Inamorata” marka që ofron rroba banje dhe të brendshme, është gjithashtu një ekspert në stilimin e bikinive.

Foto: SplashNews.com

“Mendoj se shumë njerëz mendojnë me të vërtetë se ideja e një gruaje seksuale ose seksualizuese është e kundërta e feminizmit”, tha Ratajkoëski për “Harper’s Bazaar Arabia” në vitin 2017 për stilin e saj të zjarrtë.

Foto: SplashNews.com

“Kur ndihem sikur, në një farë mënyre, vetë ajo bisedë mund të jetë shtypëse për gratë, sepse ju po u tregoni atyre se si të vishen dhe si të sillen, gjë që në fakt është e kundërta e feminizmit” kishte thënë tutje modelja.

"Më pëlqen shumë të jem nënë", Emily Ratajkowski kujton shtatzëninë e saj teksa bisedon me Hailey Bieber
Lexo po ashtu "Më pëlqen shumë të jem nënë", Emily Ratajkowski kujton shtatzëninë e saj teksa bisedon me Hailey Bieber

Ndërkohë, Emily numëron afor 30 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instgram ku sjell për fansat imazhe nga më të ndryshmet provokuese. /Telegrafi/

Foto: GC Images

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Xhuli Nura pozon me fustan nusërie

Xhuli Nura pozon me fustan nusërie

Magazina
Luiz Ejlli vjen me këngën e re

Luiz Ejlli vjen me këngën e re "Përjetësisht"

Magazina
Kalo në kategori