LAJMI I FUNDIT:

Elegante dhe me stil, Luana Vjollca shkëlqen me dukjen e radhës

Elegante dhe me stil, Luana Vjollca shkëlqen me dukjen e radhës
Reklama

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është padyshim një prej vajzave më të komentuara në media rozë.

Bukuroshja e ekranit mahnit me secilën paraqitje dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe se herët e tjera.


Në spektaklin e radhës të “Love Island”, prezantuesja u shfaq e veshur me një kostum bardhë dhe zi, këmish me dekolte të hapur dhe pantallona të zi dhe të gjerë.

Për të kompletuar dukjen, Luana vendosi aksesor ari, ndërsa kishte makijazh të theksuar dhe flokët e gjata i la të lira mbi supe.

Foto nga dukja e saj ajo i ndau edhe me fansat në llogarinë e saj në Instagram, ku mori mijëra pëlqime dhe komente.

Ndryshe, theksojmë që së fundmi u pretendua se moderatores po i qarkullon një video erotike, për të cilën Luana ka reaguar menjëherë.

Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Luana Vjollca

Ajo ka publikuar një fotografi të saj, duke shfaqur dëshmi se nuk ka tatuazhe, siç ka vajza në videon e përfolur.

“Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot ka vendosur të zgjedhë një rrugë tjetër për t’ia dalë, rrugën e punës”, ka shkruar Luana. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori