LAJMI I FUNDIT:

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Aktorja Egla Ceno ka siguruar një vend në etapat më të larta të finales, pasi ka arritur të mposhtë konkurrentin e saj Romeo në një votim të ngushtë dhe të fortë.

Kjo përballje kokë më kokë ka dhënë një rrjedhë të re emocionesh dhe pritjeje te spektatorët, të cilët kanë qenë të palëkundur para ekranit.

Egla, e cila ka qenë një nga personazhet më të diskutuara dhe të dashura të këtij edicioni, ka treguar një qëndrueshmëri dhe një personalitet që ka arritur të prekë zemrat e shumë ndjekësve të saj.

Tani, kur Egla ka marrë hapin e madh drejt çmimit të madh, finalja do të përballet me një vendim të fundit mes saj dhe Julit, duke lënë të hapur spekulimet mbi atë se kush do të dalë si fitues i këtij spektakli të madh të mbijetesës dhe të gjithë atyre sfidave që pjesëmarrësit kanë kaluar.

As Romeo nuk mund ta pengonte rrugëtimin e saj të jashtëzakonshëm, i cili gjithashtu la gjurmë të thella brenda shtëpisë.

Publiku vijon të mbajë frymën në pritje të mbrëmjes finale, ku të gjithë janë të etur për të mësuar se cili do të jetë fituesi që do të rrëmbejë lavdinë dhe çmimin e lakmuar. /Telegrafi/