LAJMI I FUNDIT:

Edona i hakmerret Gani Gërmisë – ia hedh rrobat në pishinë pasi i futi qepë në shtrat

Edona i hakmerret Gani Gërmisë – ia hedh rrobat në pishinë pasi i futi qepë në shtrat

Edona James së fundmi u nervozua në masë të madhe me konkurrentin e shtëpisë, Gani Gërminë.

Kjo për faktin se gazetari e humoristi i futi qepë në shtrat, jo vetëm biondes, por edhe banorëve të tjerë.

Ajo me këtë rast reagoi ashpër duke thënë se nuk mund që të bie në këtë gjendje.

Foto: Screenshot/TikTok

Transgjinorja nga Suhareka mes tjerash theksoi se kjo nuk është lojë dhe nuk bëhet në këtë mënyrë.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Në shenjë hakmarrjeje, Edona mori një pjesë të rrobave të Ganiut dhe i hodhi në pishinë.

Foto: Screenshot/TikTok

“Ia hodha të gjitha të Ganisë”, u shpreh ajo teksa u pyet nga Alby the Goat se çfarë po bënte.

Edona tashmë shquhet për energjinë pozitive dhe për paraqitjen pa doreza në BBVK. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/TikTok


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori