LAJMI I FUNDIT:

Edona i drejtohet Kaderit: Je false si rrobat e pazarit që ke në trup, gënjeshtare e katundit

Edona i drejtohet Kaderit: Je false si rrobat e pazarit që ke në trup, gënjeshtare e katundit

Debatet ndërmjet banorëve janë një pjesë e pandarë e jetës së përditshme në “Big Brother VIP Kosova”, ku përplasjet verbale ndodhin thuajse po aq shpesh sa momentet e ngrohtësisë dhe bashkëpunimit.

Këtë herë, vëmendja është tërhequr nga një debat i ashpër midis Edona James, e njohur si trangjinorja e shtëpisë, dhe banores tjetër, Kader.

Përplasja mes tyre ka ndodhur në oborrin e shtëpisë, duke sjellë fjalë të ashpra në skenë.

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe
Lexo po ashtu E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Gjatë debatit që shpejtoi në një përplasje të hapur, Edona nuk ka ngurruar të përdorë fjalët “Oj gënjeshtarja e katundit” për t’ia drejtuar Kaderit.

Ky sulm verbal nuk është marrë mirë nga publiku dhe shikuesit, duke shkaktuar reagime të ndryshme. Tensioni mes të dyjave u rrit akoma më shumë kur Edona, në një përpjekje për ta provokuar Kaderin, shtoi mbi tallje duke thënë “Je false si rrobat e pazarit që ke në trup”.

Këto komente ofenduese kanë bërë që situata midis tyre të marrë një rrjedhë të paqëndrueshme duke vazhduar edhe më tej me ofendime dhe të bërtitura.

Përndryshe, këtë javë janë gjithsej shtatë banorë të nominuar: Alba Vukaj, Blero, Ylli Dërvishi (Buci), Kader Kicaj, Azemi, Besi dhe Blerando, ku njëri prej tyre do të lërë shtëpinë. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina

"Nuk jam shtatzënë, por çfarë është kjo?", Sara Hoxha bënë konfuz publikun me imazhin e saj të fundit në Instagram

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Kalo në kategori