LAJMI I FUNDIT:

E mbuluar dhe me kurorën e “miss”-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

E mbuluar dhe me kurorën e “miss”-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Në rrjetet sociale vazhdon të zhurmohet rreth banores së re të “Big Brother VIP Kosova”, Kader Kicaj, e cila ka hyrë në shtëpi duke sjellë me vete një histori dhe personalitet që nuk ka kaluar pa u vënë re nga publiku dhe ndjekësit e programit.

Së fundmi, janë rifreskuar diskutimet rreth saj falë disa fotografive të cilat kanë qarkulluar në rrjete sociale, duke treguar ndryshimet e saj përgjatë viteve.

Fotografitë që kanë qenë në qendër të vëmendjes tregojnë një Kader të re dhe të ndryshme, një imazh që dokumenton udhëtimin e saj si myslimane e devotshme dhe pjesë e një familjeje besimtare në Prizren.

Foto: TikTok

Një fotografi e veçantë që ka tërhequr vëmendjen është ajo ku “Miss Prizreni 2016” shihet e mbuluar me mbulesë, pasqyrim i devotshmërisë së saj dhe respektit ndaj fesë.

Moment qesharak në BBVK, Kaderi dyshon se ka kancer në këmbë por i del ngjyrë
Lexo po ashtu Moment qesharak në BBVK, Kaderi dyshon se ka kancer në këmbë por i del ngjyrë

Ky imazh ka bërë që diskutimet rreth saj të marrin një dimension të ri, duke sjellë në vëmendje bashkëjetesën e traditës dhe modernizmit brenda mureve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Foto: TikTok

Ndërkohë, Kader është një nga shtatë banorët e nominuar këtë javë dhe përballet me mundësinë e largimit nga shtëpia, nëse nuk arrin të marrë mjaftueshëm vota nga publiku.

Foto: Klan Kosova

Bashkë me të në nominim janë edhe: Alba Vukaj, Azem Gagica, Besi Zeneli, Blerando, Ylli Dërvishi (Buci) dhe Blero, të cilët gjithashtu rrezikojnë të dalin të premten. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Magazina
Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori