LAJMI I FUNDIT:

Edhe zyrtarisht, Kevin Spacey paditet për ngacmim seksual

Edhe zyrtarisht, Kevin Spacey paditet për ngacmim seksual

Kevin Spacey do të akuzohet për sulm seksual ndaj një të riu në një restorant në Nantucket afër Bostonit, tha prokurori i shtetit amerikan të Masaçusetsës.

Reklama

Gjykatësi i Qarkut, Michael O’Kee i tha Boston Globe se aktori duhet të paraqitet në Gjykatën e Qarkut Nantucket më 7 janar.

Policia nga Nantaket Island po hetonte këto ngacmime që nga nëntori i vitit 2017, pasi nëna e të riut ngriti një padi kundër aktorit.

Ish-moderatorja, Heather Andrew doli në publik në nëntor të vitit 2017 duke thënë se artisti i futi dorën në pantallonat e djalit të saj 18-vjeçar në restorantin Klab Kar në korrik të vitit 2016.

Natyrisht, 59-vjeçari i ka hedhur poshtë këto pretendime duke thënë se nuk ka asgjë të vërtetë.

Akuza të reja ndaj Kevin Spaceyt për keqtrajtim seksual të meshkujve
Lexo po ashtu Akuza të reja ndaj Kevin Spaceyt për keqtrajtim seksual të meshkujve

Lajmi që Spacey ngacmoi një adoleshent në një bar u shfaq në nëntor 2017 dhe deri më tani, ai heshti në lidhje me incidentin që gjoja ndodhi në korrik 2016.

Ndryshe, Kevini ka humbur edhe rolin kryesor në serlianin amerikan, “House of Cards”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori