LAJMI I FUNDIT:

Edhe një skuadër franceze pas Lenjanit

Edhe një skuadër franceze pas Lenjanit

Ermir Lenjani vazhdon të mbetet ende në Rennes por ai e di se e ardhmja e tij është larg skuadrës kuq e zi.

Reklama

Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, nuk pritet të mbetet tek Rennes dhe është duke i shqyrtuar ofertat që po vijnë në drejtim të tij.

Pasi ditë më parë ishte vetës anësori që e refuzoi kalimin te Guingamp, tani një skuadër tjetër po kërkon shërbimet e tij.

Fjala është për ekipin francez Bastia që ka shfaqur interes për transferimin e Lenjanit në radhët e veta.

Rennes kërkon së paku 500 mijë euro për ta lënë të lirë yllin e Shqipërisë.

Por vështirë se Lenjani do të pranojë transferimin te Bastia pasi kërkon të luaj në një kampionat tjetër dhe jo më në Ligue 1 ku është aktivizuar edhe me Nantes. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

La Liga
Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Ndërkombëtare
Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Ligat tjera
Kalo në kategori