LAJMI I FUNDIT:

Rennes

163 Artikuj

U vërshëllye para dhe pas ndeshjes nga tifozët – Messi duket se ka parë mjaft te PSG

U vërshëllye para dhe pas ndeshjes nga tifozët – Messi duket se ka parë mjaft te PSG

Ligue 1
Dështon Donnarumma: PSG 0-2 Rennes, notat e lojtarëve

Dështon Donnarumma: PSG 0-2 Rennes, notat e lojtarëve

Ligue 1
Rennes mposht PSG-në në Parc des Princes

Rennes mposht PSG-në në Parc des Princes

Ligue 1
PSG luan për pikë të plota ndaj Rennes – formacionet startuese

PSG luan për pikë të plota ndaj Rennes – formacionet startuese

Ligue 1
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
Edon Zhegrova shkëlqen në fitoren e Lille, gol dhe dy asistime ndaj Rennes

Edon Zhegrova shkëlqen në fitoren e Lille, gol dhe dy asistime ndaj Rennes

Ligue 1
Edon Zhegrova ka shënuar golin e parë në Ligue 1 për këtë sezon

Edon Zhegrova ka shënuar golin e parë në Ligue 1 për këtë sezon

Ligue 1
Manchester United dhe Tottenham vihen pas Lovro Majer, e shohin si pasardhës të Luka Modric

Manchester United dhe Tottenham vihen pas Lovro Majer, e shohin si pasardhës të Luka Modric

Premier League
Rennes 1-0 PSG, notat e lojtarëve

Rennes 1-0 PSG, notat e lojtarëve

Ligue 1
Rennes e tronditë PSG-në: Messi, Mbappe e Neymar të pafuqishëm

Rennes e tronditë PSG-në: Messi, Mbappe e Neymar të pafuqishëm

Ligue 1
Rennes – PSG, publikohen formacionet zyrtare

Rennes – PSG, publikohen formacionet zyrtare

Ligue 1
Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Liga e Evropës
Nga Valencia te Arsenal, Barcelona e Real Sociedad: Ekipet me moshën mesatare më të re në top pesë ligat evropiane

Nga Valencia te Arsenal, Barcelona e Real Sociedad: Ekipet me moshën mesatare më të re në top pesë ligat evropiane

La Liga
Ndoshta favoritë për Ligën e Kampionëve: Ekipi i Rennes nëse nuk do të shiste asnjë lojtar ndër vite

Ndoshta favoritë për Ligën e Kampionëve: Ekipi i Rennes nëse nuk do të shiste asnjë lojtar ndër vite

Ligue 1
Zyrtare: Bayerni prezanton Mathys Tel

Zyrtare: Bayerni prezanton Mathys Tel

Bundesliga
Bayern Munich arrin marrëveshje me Rennes për talentin e madh francez Mathys Tel

Bayern Munich arrin marrëveshje me Rennes për talentin e madh francez Mathys Tel

Bundesliga
Barca më në fund “do të shpëtojë” nga Umtiti, i cili përfitonte 10 milionë euro në vit duke mos luajtur

Barca më në fund “do të shpëtojë” nga Umtiti, i cili përfitonte 10 milionë euro në vit duke mos luajtur

La Liga
Lufta për ‘Këpucën e Artë’ 2022, kush kryeson garën dhe si qëndron situata

Lufta për ‘Këpucën e Artë’ 2022, kush kryeson garën dhe si qëndron situata

Ndërkombëtare
Skuadrat nga top pesë ligat evropiane me serinë më të gjatë pa humbje, Barcelona prinë

Skuadrat nga top pesë ligat evropiane me serinë më të gjatë pa humbje, Barcelona prinë

La Liga
“Benzema është në të njëjtin nivel si Cruyff!”, trajneri i njohur francez ngrit lartë yllin e Real Madridit

“Benzema është në të njëjtin nivel si Cruyff!”, trajneri i njohur francez ngrit lartë yllin e Real Madridit

Ndërkombëtare
“Mercenarë të mbi paguar” – mesazhi i tifozëve të PSG-së për lojtarët një ndeshje para asaj me Real Madridin

“Mercenarë të mbi paguar” – mesazhi i tifozëve të PSG-së për lojtarët një ndeshje para asaj me Real Madridin

Ligue 1
Notat e lojtarëve, PSG 1-0 Rennes: Mbappe më i miri

Notat e lojtarëve, PSG 1-0 Rennes: Mbappe më i miri

Ligue 1
Mbappe dhe Messi shpëtojnë PSG-në, fitojnë me golin në kohën shtesë

Mbappe dhe Messi shpëtojnë PSG-në, fitojnë me golin në kohën shtesë

Ligue 1
Formacionet zyrtare, PSG – Rennes: Messi dhe Mbappe nga minuta e parë

Formacionet zyrtare, PSG – Rennes: Messi dhe Mbappe nga minuta e parë

Ligue 1