LAJMI I FUNDIT:

Bastia

11 Artikuj

Më 5 maj nuk do të luhet futboll në Francë, do të nderohen 19 viktimat që vdiqën në stadium në vitin 1992

Më 5 maj nuk do të luhet futboll në Francë, do të nderohen 19 viktimat që vdiqën në stadium në vitin 1992

Ligue 1
Pengu më i madh në karrierë, Cisse është gati të rikthehet nga pensionimi për një skuadër të Ligue 1 dhe të luajë pa para

Pengu më i madh në karrierë, Cisse është gati të rikthehet nga pensionimi për një skuadër të Ligue 1 dhe të luajë pa para

Ligue 1
Dhjetë fanellat më të bukura në histori të futbollit – Italianët mbretër, befasojnë fanellat e Kombëtareve (Foto)

Dhjetë fanellat më të bukura në histori të futbollit – Italianët mbretër, befasojnë fanellat e Kombëtareve (Foto)

Ndërkombëtare
Ku mbeti ‘fair-play’? Verratti shënon gol të bukur teksa portieri kundërshtar ndihmonte Matuidin (Video)

Ku mbeti ‘fair-play’? Verratti shënon gol të bukur teksa portieri kundërshtar ndihmonte Matuidin (Video)

Ligue 1
Zyrtare: Anulohet vazhdimi i ndeshjes mes Bastias dhe Lyonit

Zyrtare: Anulohet vazhdimi i ndeshjes mes Bastias dhe Lyonit

Ligue 1
Shokuese, sigurimi i stadiumit godet mbrojtësin e Lyonit (Video)

Shokuese, sigurimi i stadiumit godet mbrojtësin e Lyonit (Video)

Ligue 1
Ndërpritet ndeshja, një tifoz i Bastias përleshet me portierin e Lyonit (Video)

Ndërpritet ndeshja, një tifoz i Bastias përleshet me portierin e Lyonit (Video)

Ligue 1
Casillas reagon pas sulmit të tifozëve të Bastias ndaj lojtarëve të Lyonit (Foto)

Casillas reagon pas sulmit të tifozëve të Bastias ndaj lojtarëve të Lyonit (Foto)

Ligue 1
Pamjet tronditëse: Tifozët e Bastias sulmojnë lojtarët e Lyonit para ndeshjes në stadium (Foto/Video)

Pamjet tronditëse: Tifozët e Bastias sulmojnë lojtarët e Lyonit para ndeshjes në stadium (Foto/Video)

Ligue 1
Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

Ligue 1
Edhe një skuadër franceze pas Lenjanit

Edhe një skuadër franceze pas Lenjanit

Kombëtarja e Shqipërisë