LAJMI I FUNDIT:

Ndërpritet ndeshja, një tifoz i Bastias përleshet me portierin e Lyonit (Video)

Ndërpritet ndeshja, një tifoz i Bastias përleshet me portierin e Lyonit (Video)

Ndeshja mes Bastias dhe Lyonit filloi me disa minuta vonesë pasi tifozët e klubit vendas u futën në fushë dhe sulmuan lojtarët e Lyonit.

Reklama

Por, incidenti ka vazhduar edhe në pushim të pjesës së parë.

Pamjet tronditëse: Tifozët e Bastias sulmojnë lojtarët e Lyonit para ndeshjes në stadium (Foto/Video)
Lexo po ashtu Pamjet tronditëse: Tifozët e Bastias sulmojnë lojtarët e Lyonit para ndeshjes në stadium (Foto/Video)

Një tifoz i Bastias është futur në fushë dhe pas një dialogu me portierin Anthony Lopes ka filluar përleshjen.

Pjesa e parë ka përfunduar me rezultat 0-0 dhe ende nuk dihet nëse takimi do të shtyhet. /Telegrafi/