0Shares

Me afrimin e zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 11 qershorit, shumë nga partitë politike në vend kanë lidhur koalicion.

E nga dëshira për tu lidhur me dikë tjetër për të arritur diçka më të mirë janë prekur edhe artistët e estradës, dhe kjo jo vetëm për të bashkëpunuar për ndonjë projekt.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Reperi i njohur 2 Ton ka publikuar së fundmi një fotografi në llogarinë personale në Instagram, në mbishkrimin e së cilës ka shkruar fjalën “koalicion”.

Në fotografi gjendet djali i xhaxhait të tij Argjenti, i cili i shtrëngon dorën reperit, ndërsa ‘koalicion’ duke të jetë thjeshtë një përshkrim satirik që 2 Ton ka vendosur t’ia lë fotografisë. /Telegrafi/

🤝 Koalicion

A post shared by Arton Avdyli Official 2 Ton ✌ (@2tonofficial) on May 19, 2017 at 4:57am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)