Artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej e veshur me një fustan të zi dhe elegant, teksa endej nëpër shtëpinë e saj në Hollywood Hills të Los Angelesit.

Teksa vallëzonte nën ritmet e këngës “Oh, Pretty Woman” të Roy Orbison, këngëtarja shqiptare nuk hezitonte që të bënte lëvizje provokuese gjatë vallëzimit.

View this post on Instagram

I was honestly just bored af.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Oct 9, 2019 at 8:45pm PDT

Ajo ndër të tjerash, ka vënë në pah figurën trupore, posaçërisht gjoksin me dekoltenë e hapur të fustanit.

"Ju nuk mund ta ndaloni këtë vajzë", Bebe Rexha i jep mbështetje Greta Thunbergut: Kjo këngë është dedikuar për ty "Ju nuk mund ta ndaloni këtë vajzë", Bebe Rexha i jep mbështetje Greta Thunbergut: Kjo këngë është dedikuar për ty

Rexha vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në media, dhe postimet e tilla në rrjetet sociale janë shpesh arsyeja.

Bebe Rexha (Foto: Kevin Winter/Getty Images/Guliver)

Artistja me prejardhje shqiptare ka treguar gjithmonë se për të është shumë e rëndësishme që të jetë vetvetja, edhe kur defektet në trupin tënd janë të pranishëm.

Këtë gjë ajo ua thotë shpesh fansave edhe përmes këngëve të saj. /Telegrafi/

Bebe Rexha (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)