0Shares

Leonora Poloska në pritje të fëmijës së parë.

Ka kohë që është larguar nga skena muzikore, duke mos sjellë asnjë projekt të ri. Por të reja në jetën e tij personale nuk po mungojnë. Këngëtarja e mirënjohur Leonora Poloska është në pritje të fëmijës së parë.

Ajo dhe Andin Randobrava po bëhen prindër.

Këtë e ka konfirmuar vet Leonora përmes një postimi në Instagram.

”E lumtur që po bëhem nënë”, është përshkrimi që ka lënë poshtë fotografisë. E në këtë imazh teksa ajo po shijon një kafe, bie në sy se barku i saj është rritur. /RTV21/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)