LAJMI I FUNDIT:

E dashura e re e Bill Gates nuk i ka takuar ende fëmijët e tij

E dashura e re e Bill Gates nuk i ka takuar ende fëmijët e tij

Bill Gates thuhet se nuk e ka prezantuar të dashurën e tij, Paula Hurd, me tre fëmijët e tij.

“Ajo nuk i ka takuar ende fëmijët e tij”, tha një burim për People të mërkurën.


Bashkëthemeluesi i Microsoft mirëpriti Jennifer, Rory dhe Phoebe me Melinda Gates.

Foto: Getty Images

67 vjeçari është raportuar së fundmi se ka nisur një romancë të re me Paulan, e cila është e veja e bashkëdrejtorit të ndjerë të Oracle, Mark Hurd.

“Ata janë të pandashëm”, tha një mik i çiftit të ri për Daily Mail.

Bill Gates gjen dashurinë e re, 60-vjeçarja Paula Hurd i ka rrëmbyer zemrën miliarderit të Microsoft
Lexo po ashtu Bill Gates gjen dashurinë e re, 60-vjeçarja Paula Hurd i ka rrëmbyer zemrën miliarderit të Microsoft

“Ata kanë qenë së bashku më shumë se një vit dhe ajo është përshkruar gjithmonë në media si një “grua misterioze”, por nuk është mister për rrethin e tyre të ngushtë që ata janë në një lidhje romantike”.

Foto: Splash News

Burri i ndjerë i Paulas vdiq në tetor 2019 në moshën 62-vjeçare, pasi luftoi me kancerin. Ai la pas vajzat e tyre, Kathryn dhe Kelly.

Para vdekjes së Markut dhe divorcit të Gates, Bill dhe Paula vrapuan në të njëjtat qarqe dhe madje u fotografuan të ulur së bashku në një ndeshje tenisi të vitit 2015.

Edhe pse Bill nuk pranoi të fliste për “veçantat” e ndarjes së tij nga Melinda në maj 2021, ai pranoi në mes të divorcit të tyre se kishte një lidhje me një punonjëse të Microsoft 20 vjet më parë. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori