LAJMI I FUNDIT:

Duda Balje publikon foto e veshur me fanellën e Kosovës: Me juve djema

Duda Balje publikon foto e veshur me fanellën e Kosovës: Me juve djema

Kombëtarja e Qipros është kundërshtari i Kosovës në raundin e fundit në kuadër të Grupit 2 në Ligën C të Ligës së Kombeve.

Ndeshja e dardanëve ka nisur dhe një numër i madh tifozësh gjenden në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Krahas përkrahjes që futbollistit e Kosovës po marrin nga tifozët e shumtë një e tillë ka ardhur edhe nga deputetja e CDU-së Duda Balje.

Foto: Duda Balje/Facebook

Duda ka postuar një imazh ku shihet e veshur me fanellën e Kosovës në InstaStory në Facebook teksa u ka uruar fat futbollistëve.

“Me juve djema”, ka shkruar Duda në mbishkrimin e fotografisë.

Foto: Duda Balje/Facebook

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që deputetja nga komuniteti boshnjak tregon dashurinë që ka për Kosovës.

Ajo shpesh herë ka realizuar fotografi ku shihej me veshjen me elemente dhe ngjyra kombëtare shqiptare. /Telegrafi/

Reklama