Dua Lipa është mjaft e lidhur me vendlindjen e saj, Kosovën.

Por, duket se shumë shpejt bukuroshja do të vizitojë edhe mëmëdheun, Shqipërinë.

Këngëtarja e shumë hiteve do të qëndrojë në Shqipëri së shpejti, së paku kështu ka konfirmuar Isaac, i dashuri i këngëtares nga Prishtina.

Ai në pyetje-përgjigjet me fansat në Instagram ka konfirmuar se do të vizitojë shpejt Shqpërinë e ai asnjëherë nuk udhëton pa Duan.

“Kam vizituar Shqipërinë dy herë. Së shpejti tri”, u shpreh ai në Instagram.

Isaac dhe Dua janë në lidhje tash e sa kohë dhe janë të lumtur me njëri-tjetrin. /Telegrafi/