Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, së fundmi ka bërë kureshtarë fansat me një postim të publikuar në rrjete sociale me të cilin bëri që shumë të besonin se ajo ishte shtatzënë.

Ajo publikoi një fotografi e veshur në një fustan të shkurtër të gjelbër, ku në mbishkrim ylli i “Levitating” la disa ‘emoji’, përfshirë një fëmijë, një shishe për fëmijë dhe një arush.
megjithëse më pas i fshiu.

Menjëherë pas kësaj, aludimet u përhapën mjaft shumë duke bërë të mendojnë që ajo po sjellë fëmijën e parë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Sidoqoftë, ylli i muzikës pop ka hedhur poshtë këto aludime duke iu përgjigjur njërit prej komentuesve në Instagram.

Familja Lipa shijojnë së bashku pushimet në Meksikë: Të gatshëm për vitin 2021 Familja Lipa shijojnë së bashku pushimet në Meksikë: Të gatshëm për vitin 2021

“Ajo është shtatzënë?”, tha një ndjekës, megjithëse Lipa u përgjigj, “është ushqim zemër”.

Me këtë dëshmoi se ka shtuar ca kilogramë më shumë, por që akoma nuk ka ndonjë të re në jetën personale.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Fotografitë atraktive të Duas u realizuan në Meksikë, ku 25 vjeçarja po kalon pushimet së bashku me familjen.

Ajo bëhet e ditur se bashkë me familjen e saj dhe të dashurin Anwar Hadid, janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Tulum. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)