Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Dua Lipa (Foto: Stuart C. Wilson/Getty Images/Guliver)

Së fundmi, Dua ka treguar se është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në shtëpinë e saj, larg aktiviteteve muzikore.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ndau me ndjekësit e saj në Instagram së fundmi një fotografi, ku shfaqej e veshur me pizhame duke pushuar në shtëpinë e saj.

Dua Lipa fotografohet me veshje të çuditshme në Aeroportin "Heathrow" të Londrës Dua Lipa fotografohet me veshje të çuditshme në Aeroportin "Heathrow" të Londrës

Duke qenë në formë të mirë trupore dhe me flokët e saj të shkurtra, Dua dukej mjaft tërheqëse edhe me veshje të gjumit.

View this post on Instagram

spotted

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on Mar 15, 2019 at 5:50am PDT

“E ndotur”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e saj, teksa ka pranuar pëlqime dhe komente të shumta nga ndejkësit e saj.

Përndryshe, “Swan Song” mban titullin kënga e saj e fundit, të cilin Lipa e publikoi në janar dhe është pritur shumë mirë nga publiku i saj. /Telegrafi/