LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa shfaqet duke bërë pazar me të dashurin dhe prindërit në Ibiza

Dua Lipa shfaqet duke bërë pazar me të dashurin dhe prindërit në Ibiza

Dua Lipa ka shijuar një ditë me të dashurin e saj, Romain Gavras, ndërsa janë parë duke bërë blerje në Ibiza të mërkurën.

Këngëtarja, 28 vjeçe, shëtiti në rrugën e Dalt Vila, duke ndaluar për disa veshje me regjisorin Romain, 42 vjeç, nënën e saj Anesa dhe babanë Dukagjinin.

Ajo dukej në formë me një bluzë shkëlqyese me dekolte të hapur dhe një palë xhinse.


Foto: MEGA

Dua doli pa grim në daljen relaksuese për të treguar shkëlqimin e saj të diellit dhe mbante një çantë prej kashte të thurur.

Dua Lipa merr vëmendje me fustanin e bardhë transparent
Lexo po ashtu Dua Lipa merr vëmendje me fustanin e bardhë transparent

Pas udhëtimit për blerje, grupi më pas u nis për një drekë në Casa Jondal.

Foto: MEGA

Dua gëzon një marrëdhënie të ngushtë me prindërit dhe shpesh poston foto me ta në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja është më e madhja e tre fëmijëve, pasi Anesa dhe Dukagjini kanë edhe vajzën Rina, 22 vjeçe dhe djalin Gjin, 17 vjeç.

Foto: MEGA

Krijuesja e hitit “Dance the Night” ka nisur romancën e re në fillim të këtij viti, pak pas ndarjes nga modeli Anwar Hadid.

Romain nga ana tjetër ka qenë më parë në lidhje me Rita Orën. /Telegrafi/

Foto: MEGA