LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa merr gjithë vëmendjen gjatë daljes në darkë romantike me Anwar Hadid, në New York

Dua Lipa merr gjithë vëmendjen gjatë daljes në darkë romantike me Anwar Hadid, në New York

Ata ishin pjesë e festës së ditëlindjes së parë të vajzës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik gjatë vikendit.

Reklama

Dhe Dua Lipa me të dashurin e saj, Anwar Hadid u panë sërish bashkë gjatë një darke romantike, të hënën, në New York, shkruan DailyMail.

26-vjeçarja u shfaq plot elegancë dhe stil rrugës për restorant, ndërsa 22-vjeçari u pa në një veshje më të thjeshtë.

Foto: Dua Lipa/Backgrid

Ylli i hitit “Levitating” veshi një këmishë të bardhë dhe të gjatë, e cila ishte kryesisht e zbërthyer, me detaje të zeza në supe, ajo kombinojë dukjen me një palë dorëza të zeza klasike që arrinin deri tek bërrylat, poshtë ajo zgjodhi një palë xhinse hiri dhe taka të zeza me lidhëse të bardha.

Foto: Dua Lipa/Backgrid

Ndërsa, Anwar u kombinua me një bluzë të Metallica dhe pantallona me nuanca blu dhe të verdhë.

Dua Lipa konfirmon datat e turneut në Australi dhe Zelandë të Re
Lexo po ashtu Dua Lipa konfirmon datat e turneut në Australi dhe Zelandë të Re

Dyshja e famshme kanë qenë të pandashëm gjatë këtyre ditëve të qëndrimit në qytetin e New York-ut.

Foto: Dua Lipa/Backgrid

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ndërkohë ka publikuar datat e turneut të saj botëror “Future Nostalgia” në Australi dhe Zelandën e Re, përmes një postimi në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Kalo në kategori