LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa bën një paraqitje të rrallë familjare, teksa merr pjesë në sfilatën e modës “Gucci Cruise 2025”

Dua Lipa bën një paraqitje të rrallë familjare, teksa merr pjesë në sfilatën e modës “Gucci Cruise 2025”

Dua Lipa dukej tipike me stil, teksa pozoi me motrën e saj më të vogël Rinën në “Gucci Cruise 2025 Fashion Show” në Tate Modern të hënën në mbrëmje.

Ylli 28 vjeçe, iu bashkua mamasë së saj Anesës dhe babait të saj Dukagjinit, për një paraqitje të rrallë familjare.


Krijuesja e hitit “Physical” shfaqi këmbët e saj seksi, me pantallona të shkurta të zeza dhe një bluzë të bardhë me geta me shkëlqim.

Dua kishte një xhaketë lëkure të zezë me pako me platformë të trashë, të dyja nga marka legjendare.

Ajo e përfundoi dukjen ‘chic’ me një çantë të zezë, ndërsa kishte një grim mahnitës.

Dua dhe motra e saj iu bashkuan rreshtit të parë të listës A, e cila përfshinte Kate Moss, vajzën e saj modele Lila, Salma Hayek-Pinault, Daisy Edgar-Jones dhe shumë të tjerë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Magazina
Kalo në kategori