LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa bashkë me familjen në pushime në Shqipëri

Dua Lipa bashkë me familjen në pushime në Shqipëri
Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri.

Ajo është e shoqëruar nga anëtarët e tjerë të familjes, babai Dukagjini, nëna Anesa si dhe nga motra Rina dhe vëllai Gjini.

Ka qenë së fundmi e ëma e artistes që ka ndarë disa imazhe nga pushimet e tyre në jug.


Foto: Screenshot/Instagram

E gjitha familja duket se po argëtohen në masë të madhe dhe po kalojnë çaste të mira me njëri-tjetrin.

Dua Lipa vjen për pushime në Shqipëri
Lexo po ashtu Dua Lipa vjen për pushime në Shqipëri

Kjo nuk është hera e parë që ata shijojnë pushimet në vendin e quajtur ‘Kep Merli’.

Krijuesa e hitit “Levitating” gjatë vitit të kaluar mori edhe nënshtetësinë shqiptare nga presidenti Bajram Begaj.

E njëjta ka dhënë një kontribut të madh duke e përmendur vazhdimisht Kosovën e Shqipërinë në çdo intervistë e ceremoni prestigjioze që merr pjesë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori