Drake thuhet se po bëhet një njeri mjaft familjar.

Reperi duket se po mësohe me rolin e tij prej baai.

Sipas TMZ, Drake është gjithnjë e më afër djalit të tij Adonis, duke thënë se sa shumë e do djalin e tij një vjeçar.

Drake i cili u ballafaqua me dramë me nënën e djalit, Sophie Brussaux, tash duket se janë tejkaluar problemet dhe ata po bëjnë prindërim të përbashkët.

Sipas burimeve, Drake u dërgon miqve foton e djalit të tij dhe madje e ka foton e tij si fotografi në telefon.

View this post on Instagram

Adonis > Picasso don’t @ me 💙🎄

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on Dec 25, 2018 at 11:16pm PST

Drake po ashtu besohet se ka bërë tatuazh fytyrën e djalit.

Drake po shijon suksesin e këngëve të tij, duke qenë artisti më i kërkuar. /Telegrafi/