Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP, përfshihen shumë shpesh në debate e biseda me njëri-tjetrin.

Një bisedë e bërë ditën e sotme (e hënë) mes Antonelës dhe Donalit ka marrë vëmendje të madhe në rrjete sociale.

E pyetur nga ish-konkurrentja e “Përputhen” nëse do të largohej pas Beatrixës, prezantuesi nuk ka ngurruar që të përgjigjet pa menduar fare.

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj (Foto: Instagram)

“Me dal Trixa a del edhe ti pas Trixës”, iu drejtua Berisha.

“Po, normal”, ka qenë përgjigja e Veshajt duke lënë të befasuar edhe të tjerët që ndodheshin bashkë me të.

Beatrix Ramosaj kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Beatrix Ramosaj kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Ndërkohë, Ramosaj ditën e djeshme kërkoi që ta linte shtëpinë pasi nuk po ndihej mirë.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ajo bëri një kërkesë që të largohej nga gara duke thënë se dëshironte të shkonte në shtëpi.

Beatrixa dhe Donaldi ndryshe po shijojnë një lidhje dashurie brenda këtij formati të popullarizuar. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.