LAJMI I FUNDIT:

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”
Foto: Screenshot/YouTube

Është prezantuar ditën e sotme (e shtunë) kënga e re nga DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu.

“Ma e mira” mban titullin projekti i tyre, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kënga ritmike, me plot ngjyra është realizuar në një bregdet e me një sërë vajzash në videoklip.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga Lumi B dhe Gesko, kurse për producimin u kujdes Çelik Lipa.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Për muzikën dhe aranzhmentin po ashtu janë përkujdesur vet artistët, PM dhe Dagz.

Foto: Screenshot/YouTube

Videon tashmë të plotë mund ta gjeni në YouTube dhe besohet se do të ketë sukses të madh nga ana e publikut.

Komentet qenë të menjëhershme, disa nga të cilët e konsideruan si një tjetër hit të estradës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Kalo në kategori