LAJMI I FUNDIT:

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës, dy përballje interesante në orar

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës, dy përballje interesante në orar

Sot (e shtunë) janë në orar për t’u zhvilluar dy ndeshje interesante në kuadër të javës së 16-të në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Fundjava nis me javën e 16-të, ku dy ndeshje do të zhvillohen sot dhe tri tjera gjatë ditës së nesërme (e diel).

Në ndeshjen e parë, Llapi është nikoqir i Malishevës në ndeshjen që pritet të luhet në stadiumin “Zahir Pajaziti”.

Në takimin tjetër, Liria e pret Gjilanin në stadiumin “Përparim Thaqi” në Prizren.

Të dy ndeshjet do të fillojnë nga ora 13:00. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Bundesliga
Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karate
Chelsea bën historinë në Ligën Premier duke shitur biletën më të shtrenjtë të të gjitha kohërave

Chelsea bën historinë në Ligën Premier duke shitur biletën më të shtrenjtë të të gjitha kohërave

Premier League
Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Bundesliga
Rrahje masive në NBA, të përfshirë lojtarët e stafi i dy skuadrave

Rrahje masive në NBA, të përfshirë lojtarët e stafi i dy skuadrave

NBA
Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Premier League
Kalo në kategori