LAJMI I FUNDIT:

KF Gjilani

1637 Artikuj

Drita zhvendos në Lipjan derbin ndaj Gjilanit dhe ua ndalon hyrjen “Skifterave”, arsyeja është interesante

Drita zhvendos në Lipjan derbin ndaj Gjilanit dhe ua ndalon hyrjen “Skifterave”, arsyeja është interesante

Superliga
Gjilani fiton ndeshjen e tensionuar ndaj Lirisë, dy karton të kuq, një penallti e humbur

Gjilani fiton ndeshjen e tensionuar ndaj Lirisë, dy karton të kuq, një penallti e humbur

Superliga
Gjilani dhe Liria kërkojnë të rikthehen te fitoret, formacionet zyrtare

Gjilani dhe Liria kërkojnë të rikthehen te fitoret, formacionet zyrtare

Superliga
Fushë Kosova për befasi, Ballkani për fitoren e radhës – formacionet zyrtare

Fushë Kosova për befasi, Ballkani për fitoren e radhës – formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e shtatë në Albi Mall Superligë fillon sot, tre ndeshje në program për tu zhvilluar

Xhiro e shtatë në Albi Mall Superligë fillon sot, tre ndeshje në program për tu zhvilluar

Superliga
Delegohen gjyqtarët për xhiron e shtatë në Albi Mall Superligë, Çaka gjykon kryendeshjen

Delegohen gjyqtarët për xhiron e shtatë në Albi Mall Superligë, Çaka gjykon kryendeshjen

Superliga
Xhiro e shtatë në Albi Mall Superligë zhvillohet në mesjavë, ndeshja kryesore në kryeqytet

Xhiro e shtatë në Albi Mall Superligë zhvillohet në mesjavë, ndeshja kryesore në kryeqytet

Superliga
Mezani thotë se Gjilani meritoi më shumë ndaj Llapit

Mezani thotë se Gjilani meritoi më shumë ndaj Llapit

Superliga
Llapi fiton derbin ndaj Gjilanit – lider në Superligë

Llapi fiton derbin ndaj Gjilanit – lider në Superligë

Superliga
Llapi për vazhdimësi, Gjilani për befasi – formacionet zyrtare

Llapi për vazhdimësi, Gjilani për befasi – formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e gjashtë në Albi Mall Superligë starton sot, luhet në Podujevë dhe Klinë

Xhiro e gjashtë në Albi Mall Superligë starton sot, luhet në Podujevë dhe Klinë

Superliga
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Delegohen gjyqtarët për javën e gjashtë në Albi Mall Superligën e Kosovës

Delegohen gjyqtarët për javën e gjashtë në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
“Ende nuk e di se çfarë më shkruan në kontratë, erdha për Skifterat” – Mezani flet për fitoren e parë, fondin e lojtarëve dhe pritshmëritë

“Ende nuk e di se çfarë më shkruan në kontratë, erdha për Skifterat” – Mezani flet për fitoren e parë, fondin e lojtarëve dhe pritshmëritë

Lavdim Pireva
Asnjë skuadër me bilanc të 100 për qind – Llapi dhe Ballkani në krye, Drita e Dukagjini zhgënjimet e fillim sezonit

Asnjë skuadër me bilanc të 100 për qind – Llapi dhe Ballkani në krye, Drita e Dukagjini zhgënjimet e fillim sezonit

Superliga
Mezani pas triumfit ndaj Malishevës: Përgëzime çunave, fitorja e merituar shkaku i tyre

Mezani pas triumfit ndaj Malishevës: Përgëzime çunave, fitorja e merituar shkaku i tyre

Superliga
Senad Alirifa thotë se pësuan nga Gjilani nga një gabim

Senad Alirifa thotë se pësuan nga Gjilani nga një gabim

Superliga
Gjilani shijon fitoren e parë, mposhtë minimalisht Malishevën

Gjilani shijon fitoren e parë, mposhtë minimalisht Malishevën

Superliga
Gjilani kërkon fitoren e parë, Malisheva për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Gjilani kërkon fitoren e parë, Malisheva për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Hajrulla Çeku zbulon projektin përfundimtar për stadiumin e Gjilanit: 15 milionë euro për ndërtimin e tij

Hajrulla Çeku zbulon projektin përfundimtar për stadiumin e Gjilanit: 15 milionë euro për ndërtimin e tij

Superliga
Albi Mall Superliga rikthehet në aksion, tre super duele zhvillohet sot 

Albi Mall Superliga rikthehet në aksion, tre super duele zhvillohet sot 

Superliga
Delegimi i gjyqtarëve për javën e pestë të Albi Mall Superligës së Kosovës, rikthehet Mentor Ajeti

Delegimi i gjyqtarëve për javën e pestë të Albi Mall Superligës së Kosovës, rikthehet Mentor Ajeti

Superliga
Ballkani fiton derbin ndaj Gjilanit – Arb Manaj debuton me gol

Ballkani fiton derbin ndaj Gjilanit – Arb Manaj debuton me gol

Superliga
Ballkani për vazhdimësi, Gjilani për befasi – formacionet zyrtare

Ballkani për vazhdimësi, Gjilani për befasi – formacionet zyrtare

Superliga